layouts.price_nett layouts.price_gross
Your account
0 pcs., 0,00
Proceed to checkout

Naklejka epoksydowa 3D

Naklejka epoksydowa 3D

Doming to technologia znakowania upominków reklamowych, która pozwala uzyskać efekt niemal trójwymiarowego obrazu. Elegancka i solidna wypukła naklejka z logo firmy efektownie sygnuje rozmaite gadżety reklamowe, np. długopisy, breloki, miarki, pendrive’y, teczki, zegary, notesy. Może być też przyklejana na meble, urządzenia, maszyny lub służyć jako osobny ciekawy upominek do umieszczenia w dowolnym miejscu.

Nasze naklejki żywiczne są bardzo odporne na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne takie jak otarcia czy zadrapania. Są utwardzane UV, dzięki czemu nie żółkną oraz nie pękają. Produkcja w technologii doming polega na nałożeniu na kolorowy wydruk cyfrowy warstwy żywicy poliuretanowej, o idealnej przejrzystości, która dodaje kolorom wyrazistości i głębi obrazu.

Nasze naklejki wypukłe mogą posiadać ciekawe efekty wizualne, poprzez zastosowanie farb średnio kryjących lub farb metalicznych. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny wzór i kształt. Ostateczna wycena zależy od nakładu, wielkości naklejki, kształtu oraz ilości kolorów. Wycenę ułatwi przysłanie podglądu grafiki. Gotowy produkt dostarczamy w arkuszach.

Jak odpowiednio przygotować plik?

Pliki z projektem oraz wizualizację należy dostarczyć w grafice wektorowej (czcionki zamienione na krzywe) w formacie PDF 1:1. Kolorystyka definiowana jest według wzornika PANTONE.